2014/09/03

a cup of inspiration

Hej hej hej,

Mam nadzieję, że Wasz wrzesień rozpoczął sie fantastycznie! Pozdrawiam wszystkich, którzy znaleźli sie w nowej klasie, nowej szkole. Z pewnością jest to dla was mniej lub bardziej stresujące. Chciałabym juz mieć jeden rok za sobą i poznać wszystkich, ale obawiam się, że zajmie mi to więcej czasu niż bym chciała.

Dzisiaj wprowadzam pierwszy cykl tygodniowy na naszym blogu. Na czym to polega? W każdą środę bedzie pojawiać sie nowa filiżanka inspiracji. Łyżeczka sztuki, szczypta dobrej organizacji, do połowy wlewamy projekty, posypujemy miłością i w zależności od smaku, dodajemy dobra nutę.Ze wszystkich zdjęć bransoletek, które pojawiały sie na blogach, najbardziej uwielbiam te, które znalazłam na RuffledBlog. Ktoś mi w Tym pomógł i kocham tą osobę szalenie.
Sam blog jest wspaniałym weddingowym miejscem, gdzie piszą nie tylko o ślubach. Warto zaglądać.Jestem za duża? Nie sądzę. Książkę można kupić tutajSpringtime garland? Nie ważne! Chcę mieć taki widok z ławki każdego dnia. Może wtedy zamiast pisać bloga uczyłabym się fizyki? from PerpetuallyChicOrganizacja idealna, from DesignSpongeUwielbiam takie projekty! Na szczęście w przerwie między lekcjami mogę wpaść do "bez ceregieli", gdzie podają lemoniadę z dziką różą i chilli, mniam. from Bakery & SpiceString art nie po raz ostatní. Smacznego,


 K

1 komentarz:

  1. Te bransoletki są po prostu cudowne!
    A na takie urocze króliczki nikt nie powinien się czuć za staro. ;)

    OdpowiedzUsuń