Sklep | Shop

 Jak złożyć własne zamówienie?

Naszym celem jest wzorowy kontakt z klientem, dlatego jeśli chcesz złożyć zamówienie, po prostu do nas napisz i wszystko razem ustalimy. Przygotuj link do zdjęcia ze wzorem wybranej bransoletki lub zdjęcie z tym, co chciałbyś, aby znalazło się na bransoletce i zdecyduj w jakich kolorach będziesz czuł się najlepiej.


Koszt dostawy:  płatność przelewem 5 PLN | płatność przy odbiorze 18 PLN 
 
 
Eng:


4 komentarze:

 1. Anonimowy24/9/14

  Chciałabym zapytać jak radzicie sobie z prowadzeniem sklepu od strony prawnej? Bynajmniej nie jestem jakimś szpiegiem tutaj, ani niczym nikogo nie straszę ;), sama bardzo chciałabym zająć się sprzedażą robionych przez siebie naszyjników i zastanawiam się jaką opcję wybierają osoby, które sprzedają swoje dzieła w sieci, czy jest jakieś inne wyjście od kosztownej i ryzykowanej DG..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wbrew pozorom można nie płacić zupełnie legalnie, pod warunkiem, że nie przekraczasz kwoty wolnej od podatku, czyli trzech tysięcy złotych rocznie. Niestety miesięcznie daje to około 250 zł, czyli zadowoli tylko początkujących. Ponieważ jesteśmy niepełnoletnie i nie chcemy podejmować obowiązków związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, nie podejmujemy się tak dużych zamówień. Jednak jest to uciążliwe ze względu na utrudnioną współpracę oraz sprzedaż do sklepów/galerii. Tak naprawdę nieustannie zastanawiamy się co wybrać. W ciągu roku nasza działalność osiągnęła wiele i żeby nie hamować jej rozwoju, musimy podjąć przemyślane decyzje. Dla nas to wszystko jest wielką zagadką i również szukamy odpowiedzi. Pozdrawiam, K

   Usuń
  2. Anonimowy26/9/14

   dziękuje ślicznie za odpowiedź :)

   Usuń
  3. proszę bardzo, mam nadzieję, że pomogłam

   Usuń