Książka | Book


       Książka to nasze małe wielkie marzenie. Postanowiłyśmy napisać inspirujący poradnik z całą ideologią naszych bransoletek, gdy zauważyłyśmy, że dzielenie się naszymi umiejętnościami sprawia nam wielką radość. Pozostawianie cząstki siebie, która rozwija się w swoim kierunku ma niezwykłe przesłanie.


       Nasza wiedza na temat makramy, wprawa w tworzeniu bransoletek, zaangażowanie w wykonanie oraz pasja, która sprawia, że wszystko na końcu się udaje, dają nam wiele możliwości. 


      Mamy duże doświadczenie i wiemy, co jest potrzebne, co może się przydać, a co trudno znaleźć.


      Jeśli wcześniej nie słyszałeś nic na temat relaksującej i kształtującej pracy nad bransoletkami z muliny, to wszystko Ci zdradzimy. To medytacja. Gdy przeciągasz sznurek po strunie, skupienie i kontrola sprawiają, że słyszysz swoje myśli, zauważasz te, które wcześniej Ci uciekały, a te niepotrzebne znikają z każdym supełkiem. To sztuka, w której szlifujesz swoją cierpliwość.


      Książka może być przeznaczona dla każdego, ale naszym założeniem jest stworzenie tej publikacji z myślą o dzieciach. To nie tylko ciekawe zajęcie, czy twórcza zabawa, to przede wszystkim kształtowanie siebie, zwłaszcza własnego wyczucia piękna. 


     Chcemy stworzyć książkę, którą będzie się chciało mieć zawsze przy sobie. Chcemy dla Was napisać wszystko, co przez te kilka lat spotkało nas podczas tworzenia. Mamy w głowach niekończący się zbiór pomysłów i tą małą nieskończoność chcemy Wam podarować.

 
muff & qu


Eng: