2014/10/15

a cup of inspiration: light move festival


Hej Kochani,

Dzisiaj podzielę się z Wami szczyptą światła prosto z Łódź Light Move Festival. Tak było późną porą na Piotrkowskiej przez trzy dni festiwalu. Na początku wydawało mi się, że trochę brakuje mi estetyki i piękna, ale szybko odkryłam, że tylko wybrałam złą uliczkę i poszłam dalej. Coś dla mnie znajdowało się po prostu w innym miejscu.

Eng:

Hello Dear,

Today I share with You a bit of light from the Łódź Light Move Festival. So it was at late night on Piotrkowska Street for three days of the festival. At first it seemed to me that I lacked some aesthetics and beauty, but I soon discovered that I just chose the wrong alley and then I went on. Something for me was simply in a different place.


Oprócz tego mam jeszcze kilka filmów, które chciałabym Wam pokazać. Niestety przygotowanie ich zajmuje bardzo dużo czasu, więc dorzucę je nieco później. Tymczasem możecie wejść tutaj.

Eng:

In addition, I have some videos I would like to show you. Unfortunately, preparing them takes a very long time, so I'll add them a little bit later. Meanwhile, you can go here.


Warto to zobaczyć, | It is worth to see,

K1 komentarz:

  1. Zdjęcia robią wrażenie... W takich chwilach jest mi niezmiernie przykro, że mieszkam we wsi oddalonej od jakiegokolwiek miasta :(

    OdpowiedzUsuń