2014/09/12

Cats string organizers printable


Witajcie,

Mamy dziś piękny dzień. Jest piątek. Są dla Was kotki.

Każdy, kto choć raz spotkał się z muliną, rozumie jak trudno się z nią pracuje. Nie podamy Wam sposobu na to, aby Wasze sznurki przestały się plątać, ale powiemy jak my sobie z tym radzimy. I Wy też możecie.

Na samym początku warto uświadomić sobie czy zależy nam na tym, aby mieć porządek i nie wyrzucać kolejnych splątanych sznurków muliny. Będzie potrzebna systematyczność oraz cierpliwość, ale im szybciej spróbujecie, tym szybciej nabierzecie przyzwyczajenia.
Kilka sprawdzonych rad:

1. Mulina ma formę zwiniętego sznurka zabezpieczonego dwiema karteczkami. Zanim zaczniesz jej używać pozbądź się jednej karteczki, a drugą przesuń na środek. Wtedy dłużej utrzyma się na zwiniętej formie muliny, a Ty będziesz cieszył się tym stanem.

2. Nigdy nie łącz ze sobą różnych kolorów, a już tym bardziej tej muliny, którą będziesz jeszcze używał i uciętych resztek. Jeśli tak lubisz, to mulina będzie zawsze górą.

3. Podczas pracy z całym zwojem muliny warto na bieżąco kontrolować co się z nim dzieje. Możemy w ten sposób uniknąć niepotrzebnych poprawek.

4. Nigdy nie pozostawiaj muliny w postaci rozplątanego sznurka. Zawsze na koniec pracy posegreguj pozostałości i zwiń mulinę na swój ulubiony sposób.
Sposób na trzymanie muliny pod kontrolą może być bardzo prosty. Czasem nawet wystarczy kawałek kartonu jak u Little White Whale lub kilka spinaczy.
A my przygotowałyśmy dla Was kotki! Aby je wykonać potrzebujemy drukarki, technicznego papieru A4 w kolorze białym oraz nożyczek. To takie proste.

Instrukcja:

1, Otwieramy LINK
2. Wkładamy do drukarki kartkę papieru technicznego.
3. Wybieramy w górnym pasku narzędzi: drukuj. Ustawiamy na kolor, rozmiar papieru A4, układ pionowy i drukujemy!
4. Później wystarczy wyciąć kotki oraz przeciąć je wzdłuż czarnych linii. 
5. Na koniec nawijamy mulinę. Zaczynamy od dołu, zaczepiamy początek muliny o dolne przycięcie (nie ważne z której strony), owijamy wokół kotka do końca muliny, a końcówkę zaczepiamy o górne przycięcie. 
Enjoy it! 


K


3 komentarze:

 1. ale słodkie :) już sobie je pobrałam na komputer i bedę korzystała bo ciągle szukam złotego środka na moje mulinki

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bardzo się cieszę, że kotki otrzymały tyle miłości, wkrótce pojawią się też nowe pomysły

   Usuń
 2. Chyba czas zrobić porządek w moich mulinach. Idealne rozwiązanie. Praktyczne i ślicznie się prezentuje.

  OdpowiedzUsuń