2014/09/17

dlaczego warto brac udzial w konkursach?


Hej,

Jest dość późno. Środa, czyli dzień inspiracji, a ja właśnie zabieram się za najszybszy na świecie wpis na temat konkursów.

Przeglądałam dziś wieczorem facebooka jak w każdy normalny dzień - nic nadzwyczajnego i nagle otrzymuję wiadomość, że wygrałam w konkursie. Nie mam pojęcia o co chodzi, pisze do mnie jakaś Zuza, nie znam jej. I okazuje się, że to Zuzanna Klorek, która kiedyśtam organizowała na swojej stronie konkurs, w którym do wygrania była sesja zdjęciowa! Bardzo lubię to, co robi, więc spróbowałam. Wyniki przegapiłam.
 I piszę Wam o tym, bo chcę powiedzieć coś istotnego, tak po prostu.
Warto brać udział w konkursach.
Zaczęło się od darmowej książki z kampanii empiku, później cudowny audiobook "Był sobie król" (czyta ...) od ryms. Nigdy nie spodziewałabym się kuponu na 400 zł do wykorzystania w księgarni. Tyle wygrać! Było dużo różnych rzeczy. Jestem dumna z zestawu kosmetyków od avonu i elle. Sesja też jest cudowną niespodzianką. Mimo, że muszę pojechać aż do Poznania, zabiorę się i pojadę! Bo dzięki temu poznałam już jedną niezwykłą osobę. I o to chodzi.

Oczywiście, nie zawsze się udawało, Mimo to warto się podnieść i iść dalej. My też mamy coś dla Was. Do 15 października trwa konkurs urodzinowy muff & qu, więcej na temat here


Próbujcie własnego szczęścia,

K

2 komentarze:

  1. Warto brać udział w konkursach, zwłaszcza tych, w których są wspaniałe nagrody takie jak u was <3

    OdpowiedzUsuń
  2. Anonimowy30/4/15

    zachecam do wzięcia udziału w foto konkursie Gal http://www.gal.com.pl/konkurs-foto/o-konkursie.html :)

    OdpowiedzUsuń