2014/09/24

blog love


Nasz blog od początku miał być miejscem, gdzie będziemy mogły umieścić wszystkie informacje na temat tego, co robimy. Od kilku dni w kolumnach znajdują się nowe elementy, które pomagają nam się znaleźć. Przedstawiam Wam dwa miejsca, w których warto zarejestrować bloga.





W prawej kolumnie znajdziecie bloglovin button. Niezbędny na każdym blogu. Zanim umieścimy go na własnej stronie można wybierać spośród kilku grafik. Idealnie wszystko porządkuje.




Na samym dole bloga znajdziecie przycisk do strony promującej blogi w Polsce. zBLOGowani troszczą się o nas z wielką miłością. Dla nas to dobre miejsce, ponieważ lubimy być blisko naszych klientów. Jednak dla tych, którzy nie lubią ograniczeń i dobrze im się czyta w innych językach stanowczo lepiej sprawdzi się pierwsza strona.



Dlaczego warto założyć profil w tych miejscach?

1. Na początku wymaga to kilku chwil organizacji. Należy znaleźć ulubione blogi, dodać je do obserwowanych i zaznaczyć jakie kategorie interesują Cię najbardziej. Dzięki temu będą się wyświetlać tylko takie posty, które najprawdopodobniej Cię zainteresują, co znaczy, że to blogi znajdą Ciebie, a więc Ty nie musisz już marnować czasu szukając tych właściwych.

2. Strony zbierają dane i pokazują, jakie posty cieszą się największą popularnością w internecie. Gdzie warto być, Co warto czytać. No wiecie.

3. Idealne miejsce do rozwijania bloga. Strony nie wymagają poświęcania czasu, posty pojawiają się automatycznie. Masz możliwość umieszczenia follow button ułatwiając innym blogerom śledzenie tego, o czym piszesz. I oczywiście znajdujesz zainteresowanych czytelników.


Teraz znajdziesz również nas na bloglovin i zblogowani,

K

1 komentarz:

  1. Posiadam konto na Bloglovin i tam was obserwuję :)

    OdpowiedzUsuń